مشاوره سرمایه گذاری

مشاوره سرمایه گذاری

مسئله این است مشاوره سرمایه گذاری یوتاب چیست؟

1- نمی دانید با سرمایه خودچه کنید؟

2- ایده هایی برای سرمایه گذاری دارید ولی در انجام یا شانس موفقیت آن تردید دارید؟

3- بخشی از نقدینگی کسب و کار خود را تمایل دارید در کسب و کار دیگری سرمایه گذاری کنید؟

4- در شرایط نابسامان و نوسانات اقتصادی نگرانی از بابت کاهش ارزش سرمایه های خود دارید؟

5- دنبال ایده های جدید برای سرمایه گذاری هستید؟


یوتاب فارغ از پیچیدگیهای حسابداری و مالی تصویری شفاف و منسجم از شرایط و ایده های سرمایه گذاری برای شما ایجاد می کند ... روی مشاوره سرمایه گذاری یوتاب تامل کنید!

همه ما می دانیم که به یک برنامه ریزی مالی مطمئن برای آینده نیاز داریم. به دنبال فرصتی برای کسب درآمد بیشتر هستیم؛ اما دقیقا نمی دانیم با سرمایه خود چه کار کنیم. نگران قدرت خرید خود هستیم که در طول زمان و با افزایش تورم، کاهش پیدا نکند. مدت ها پول خود را پس انداز و در بانک نگهداری کرده ایم ولی از میزان سود بانکی راضی نیستیم؛ اما از طرف دیگر علم و تجربه کافی در حوزه های اقتصادی را نداریم و نمی دانیم پول خود را چه زمان و در چه بخشی سرمایه گذاری کنیم.

واقعیت این است که پیش بینی عملکرد بازار و شناسایی فرصت های بکر و سودآور، امری است که نیاز به مطالعات گسترده و تسلط بر اصول سرمایه گذاری دارد که عمده افراد امکان انجام آن را ندارند. بنابراین راهنمایی گرفتن از متخصصینی که ضریب خطا را به حداقل برسانند، امری حیاتی در سرمایه گذاری است؛ .در یوتاب به شما نشان داده میشود که پول خود را چگونه و در چه محل هایی سرمایه گذاری کنید تا بیشترین بازدهی و کمترین میزان ریسک را داشته باشد. بسیاری از افراد در نوسانات و افت و خیزهای بازار ممکن است دچار هیجانات کاذب شده و در نتیجه خطا کنند. یوتاب با رویکردی آرام، منطقی و به دور از هیجان به شما نشان خواهد داد که چگونه چالش ها را تبدیل به فرصت کنید. یوتاب در ابتدای مشاوره خواسته ها و اهداف شما از سرمایه گذاری را به دقت ارزیابی کرده و با توجه دقیق به شرایط و محیط سرمایه گذاری، بهترین ارزیابی ممکن را به شما ارائه می دهد.


لطفا خطا نکنید! مشاوره بگیرید. 88458845-021

یوتاب اینجاست

 تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن

          021-88458845

شبکه های اجتماعی

           09128845912

خطا نکنید! مشاوره بگیرید!

یوتاب

در شرکت تبلیغاتی و توسعه کسب و کار یوتاب شما به دانش و آگاهی لازم جهت اخذ بهترین تصمیم رهنمون می شوید.