پروژه های ویژه

منظور دقیق یوتاب از پروژه های ویژه عبارت است از اینکه شاید شما تمایل داشته باشید در خصوص شماره یک شدن در کسب و کار خود  یا داشتن یک وبسایت بزرگ و پرترافیک و یا داشتن یک تجارت فوق العاده سرمایه گذاری کنید

ممکن است قصد راه اندازی یک کسب و کار موفق و خصوصی را داشته باشید ، ممکن است تجارتی ناموفق در این زمینه داشته باشید  و ...
اگر تمایل دارید یک فروشگاه اینترنتی یا وبسایت پرقدرت و ایده ال در سطح ملی داشته باشید ...
بسیارند سایتهای خصوصی که باقدری تدبیر و سناریونویسی مبتنی بر اصول موفقیت در وب می توانند به دست بزن مدیران خود در فضای وب تبدیل گردند.
به عنوان مثالی دیگر ممکن است شما دارای وبسایتی در زمینه خدمات صنعتی یا فروش کالای صنعتی باشید و تمایل دارید در فضای مجازی حرف اول را بزنید برای این خواسته و ایده شما برنامه ای جامع و حرفه ای تدارک دیده ایم همراه با نمونه قراردادها و پروژه های موفق در صنوف مختلف.
بسیارند سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی ای که تمایل دارند جهت نشر و گسترش محصولات و خدمات فرهنگی ، اجتماعی و ... خود از روشها و راه حلهایی نوین و کارآمد استفاده نمایند، تکیه بر دانش حوزه وب می تواند به یک ابزار کارآمد و قدرتمند برای نیل به این خواسته تبدیل شود.

اگر برایتان مهم است با جستجوی کلمات و عبارات خاصی در حوزه های مختلف فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی و تجاری نتایج دلخواه شما در دسترس مخاطبان داخلی و خارجی قرار گیرد مشاوره با یوتاب می تواند برای نیل به این خواسته شما کار آمد باشد.
اگر دارای طرح و ایده جهت راه اندازی یا توسعه یک کسب و کار هستید
اگر تجارب ناموفق تجاری دارید
و اگر با اگرهایی اینچنین مواجه هستید
فرصت یک گفتگو و مذاکره ساده را از خود دریغ ننمایید.
برای فعالین و مخاطبان زیر برنامه و ایده هایی نوین و هدفمند در آستینِ تدبیر داریم.قدری تامل فرمایید و فرصت یک گفتگو و تبادل نظر پیرامون زمینه های همکاری بین خود و یوتاب را ارزیابی نمایید.


پزشکان و دندانپزشکان
کسب و کارهای کوچک محلی و فراگیر که مخاطب عام دارند
کلینیکهای درمانی
شرکتهای صنعتی و تجاری خاصه کارخانه ها و کارگاههای تولیدی
موسسات خیریه
آژانسهای مسافرتی
هتلها و مراکز گردشگری
مزونها و موسسات ارائه خدمات مجالس
موسسات ارائه دهنده خدمات VIP

 

سرمایه گذارانی که تمایل به راه اندازی یک کسب و کار موفق دارند .

 

بسیار علاقمندیم در زمینه های فوق با شما همکاری نماییم.راهکارهای یوتاب جهت تعالی سازمان در حوزه های ذکر شده ، می تواند برایتان جذاب باشد.تماس مستقیم :09121500624
 

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
یوتاب

مشاوره  تبلیغات ، مشاوره برندینگ ، طراحی و توسعه کسب و کار ، چالشهای مدیریتی برند، انتخاب رسانه برای تبلیغات، طراحی سناریوی تبلیغات ، تولید محتوا ویژه شبکه های اجتماعی و وبسایت اهم خدماتی است که در شرکت یوتاب  ارائه می گردد .

برای تماس با یوتاب از این اطلاعات استفاده کنید  : تهران | خیابان مطهری |بعد از تقاطع سهروردی | پلاک32 ط3واحد16 | تلفن : 8845 8845-021 | تلفن همراه و شبکه های اجتماعی : 09128845912 | ایمیل : .

 

وبگاه: www.utab.ir پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب برگزیده

برای تماس با یوتاب از این اطلاعات استفاده کنید  : تهران | خیابان مطهری | تلفن : 8845 8845-021 | تلفن همراه و شبکه های اجتماعی : 09128845912 | ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

از اینکه هموطنان عزیزمان هنگام استفاده از  مطالب و محتوای utab.ir رعایت امانت و ذکر منبع را می نمایند سراپا احترام، ادب و سپاس نثارشان می نماییم.