یه تیم قدرتمند برای روزای سخت

در تعداد زیادی از تماسها و جلسات مشاوره - چیزی حدود 30 درصد - با افرادی مواجه می شویم که دچار تنگناها و مشکلات کاری و بعضا غیر کاری زیادی شده اند . انباشت بدهی و ضرر و زیان ، تنهایی ، نداشتن پشتوانه مالی یا سرمایه نقدی برای عبور از بحران و مواردی از این دست .

حالا در این شرایط  یوتاب بعنوان مشاور قرار هست به رفع مشکل کمک کند ... توجه کنید که ما نمیتوانم معجزه کنیم . معجزه و تلاش واقعی را خود شما می توانید انجام دهید . با پریشان حالی ، عدم اعتماد به نفس  ، ناامیدی و مواردی از این دست کاری از پیش نخواهید برد .

تصور کنید شما به عنوان عابر پیاده با یک خورده تصادف کرده اید و دچار خونریزی و شکستگی شده اید . تصور کنید در این شرایط  شما و انها که به کمکتان می آیند اولویت اول کمک رسانیشان به جای کمک به شما و رساندنتان به مراکز درمانی ، بحث بر سر این موضوع باشد که مقصر حادثه آن خودرو بوده و شما بی تقصیرید و لذا برای حل مشکل باید آن خودرو و صاحبش فلان کار را انجام دهند ... به نظرتان اولویت انتخابی احمقانه نیست. بدیهی است که اول لازم است جلوی خونریزی شما گرفته شده و شما را به مرکز درمانی رساند با بهبودی کامل شما قادر خواهید بود به تنهایی حق خود را از راننده متخلف بازستانید.

وقتی شما در حالتی از یاس و ناامیدی برای مشاوره کسب و کار یا هر مورد دیگری مراجعه می کنید ، لازم است ابتدا به ساکن دارای روحیه ای قوی و ذهن و قلبی سرشار از امید باشید ، برای تسریع در رسیدن به چنین روحیه ای ما راهبردی خلاقانه معرفی و پیشنهاد می کنیم .
کافی است یک تیم تشکیل دهید و روزانه چند بار اعضای تیم را در ذهن خود فریاد بزنید : اعضای این تیم عبارتند از من ، خدا ، تنهایی
نفر اول خود شما هستید ، نفر دوم خداوند می باشد اویی که هر کس به روش خود با او ارتباط دارد و نفر سوم تنهایی .

اهمیت نفر سوم از این جهت است که در اعماق قلب و جان خود بین خود و خدای خود خلوت کنید و از امید بستن به غیر  خدا خودتان را رها نمایید . تاکید بر تنهایی خود در محضر خدایتان می تواند نیرویی الهی و سرشار از امید را به جوهر وجودتان تزریق نماید و این درست زمانی است که شما می توانید با پشتوانه ای مستحکم از امیدواری به آینده در جهت حل مشکلات قدم بردارید .
صمیمانه درخواست می کنیم این موضوع را جدی بگیرید و حداقل تجربه نمایید . اگر تمایل داشتید تجربیات خود را برایمان بفرستید تا با دیگران به اشتراک بگذاریم.


این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
یوتاب

مشاوره  تبلیغات ، مشاوره برندینگ ، طراحی و توسعه کسب و کار ، چالشهای مدیریتی برند، انتخاب رسانه برای تبلیغات، طراحی سناریوی تبلیغات ، تولید محتوا ویژه شبکه های اجتماعی و وبسایت اهم خدماتی است که در شرکت یوتاب  ارائه می گردد .

برای تماس با یوتاب از این اطلاعات استفاده کنید  : تهران | خیابان مطهری |بعد از تقاطع سهروردی | پلاک32 ط3واحد16 | تلفن : 8845 8845-021 | تلفن همراه و شبکه های اجتماعی : 09128845912 | ایمیل : .

 

وبگاه: www.utab.ir پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب برگزیده

برای تماس با یوتاب از این اطلاعات استفاده کنید  : تهران | خیابان مطهری | تلفن : 8845 8845-021 | تلفن همراه و شبکه های اجتماعی : 09128845912 | ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

از اینکه هموطنان عزیزمان هنگام استفاده از  مطالب و محتوای utab.ir رعایت امانت و ذکر منبع را می نمایند سراپا احترام، ادب و سپاس نثارشان می نماییم.