فرهنگ واژگان

درآغاز عبارت شامل عبارت عین عبارت

فرهنگ ها

عبارت توضیحات
Offer

پیشنهاد، عرضه

دو تعریف کلی برای آن وجود دارد: اول، دوره و شرایطی (قیمت، کمیت، تاریخ تحویل، هزینه‌های حمل و نقل، گارانتی و غیره) که تحت آن محصول یا خدمت برای فروش عرضه می‌شود و دوم، طراحی، ویژگی‌ها، کیفیت، بسته بندی و توزیع (همراه با خدمات وابسته مانند تأمین مالی، ضمانت‌نامه‌ها و نصب) محصول یا خدمتی که شرکت برای فروش پیشنهاد می‌دهد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 680
Offsite SEO

تکنیک ­های بهینه‌سازی موتورهای جستجو که بدون نیاز به ایجاد تغییرات در وب‌سایت انجام می‌شود؛ مانند بررسی لینک­ های ورودی یا عوامل دیگری نظیر سیگنال­ های حاصل از شبکه‌های اجتماعی. 

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 616
One-to-One Marketing

بازاریابی تک به تک

غالباً بازاریابی شخصی نامیده می‌شود که طی آن شرکت سعی دارد عرضه‌ای منحصر به فرد از محصول را برای هر خریدار احتمالی فراهم کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 643
Onsite SEO

تکنیک ­های بهینه‌سازی موتورهای جستجو از طریق ایجاد تغییرات در داخل وب‌سایت است. از جمله این تکنیک ­ها، اطمینان از برچسب­ گذاری قسمت­ های مختلف وب­سایت نظیر محتوا، تگ عنوان، تگ تصاویر و ... بر اساس کلیدواژه ­ها است که این کار به رتبه ­بندی بهتر وب­سایت کمک می‌کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 565
Open-Source-Software

نرم افزار متن باز

نرم افزارهای کامپیوتری که به کاربران اجازه می دهد تا کد نرم افزار را اصلاح کنند و بهبود ببخشند. معروف ترین نمونه، نرم افزارهای ویکی پدیا است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 633
Opportunity

الگوی فرصت

الگوی فرصت اطلاعات گذشته و حال را برای شناسایی روندها، نیروها و شرایط جمع‌آوری و مطالعه می‌کند تا به مدیریت در انتخاب استراتژی‌های مناسب به منظور برآورده کردن اهداف شرکت کمک کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 644
Opt-In

زمانی که کاربر در فهرست ایمیل­ های شما ثبت نام می‌کند یا به منظور برقراری ارتباط با شما، عضو یک سرویس ارتباطی می­ شود یا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را به اپلیکیشن شما می‌دهد. Opt - in در واقع نوعی تایید مجوز از سوی کاربر است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 577
Opt-Out

زمانی که کاربران خواهان توقف ارسال پیام­ های تبلیغاتی شوند. به عنوان مثال، زمانی که کاربران از لیست ایمیل‌های شما خارج شوند و اصطلاحاً unsubscribe کنند. همچنین، آن­ها ممکن است ایمیل­ های شما را Block یا اسپم کنند. Opt – out نوعی لغو عضویت و عدم علاقه کاربر به ادامه دریافت پیام است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 611
Organic Growth

رشد طبیعی

میزان رشد کسب و کار که به جای رشد در نتیجه‌ی ادغام‌ها، خریدها و تصاحب‌ها، از افزایش تولید و فروش و برگرداندن درآمد برای سرمایه‌گذاری دوباره در همان شرکت رخ می‌دهد.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 624
Organic Link

لینک ارگانیک

بک لینکی است که به صورت خودجوش توسط وبسایت دیگری ایجاد می شود. هدف از انتشار این لینک ها تنها ایجاد ارزش و فایده برای کاربران  است.

 

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 617
Organic Traffic

ترافیک ارگانیک

ترافیکی که بدون نیاز به صرف هزینه و تنها از طریق کلیک بر روی نتایج موتورهای جستجو به صورت رایگان ایجاد می­ شود. این نوع ترافیک بهترین نوع ترافیک ایجاد شده است که به آن ترافیک رایگان (Free Traffic) نیز می ­گویند. ترافیک ارگانیک بهترین معیار برای اندازه‌گیری SEO است.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 596
Outbound Link

لینک خروجی

هر نوع لینک خارجی است که از سایت ما به دیگر سایت‌ها داده شود.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 583
Outlink

لینک خروجی

به لینک های موجود در یک سایت گفته می شود که کاربران را به سایت های دیگر هدایت می کند.

نویسنده: یوتاب
کلیک ها: 648

یوتاب اینجاست

 تهران، خ مطهری، بعد از تقاطع سهروردی، پ32، ط3، واحد16

تلفن

          021-88458845

شبکه های اجتماعی

           09128845912

خطا نکنید! مشاوره بگیرید!

یوتاب

در شرکت تبلیغاتی و توسعه کسب و کار یوتاب شما به دانش و آگاهی لازم جهت اخذ بهترین تصمیم رهنمون می شوید.